O nás        Nabízíme        Služby        Ceník        Kontakty       Reference

 

Údržba oken

Servis oken

Dětská bezpečnost

Žaluzie vnitřní

Žaluzie vnější

Předokenní látkové stínění

Sítě proti hmyzu

Markýzy

Držáky truhlíků

Držáky antén a satelitů

Sušáky na prádlo

Vchodové kliky

Okenní kliky

Interiérové kliky

Parapety vnitřní

Přesklívání oken

Překování oken

Nabídka oken

Nabídka dveří

Nadsvětlíkové otevírače

Vnější parapety

Elektronické zámky a čipové sady

Zednické práce

Schránky a vhozy

Sušáky na prádlo

 

Lodžiové sušáky prádla

Lodžiový sušák je určen k montáži na boční stěny lodžie. Jeho originalita spočívá především v nízké hmotnosti a v uchycení prádelní šňůry pomocí hliníkových čepů. Vyrábíme varianty pevné i posuvné.

 

Tento sušák prádla je variantou jak pro domy nezateplené, kde se ani do budoucna se zateplením nepočítá, tak i pro domy se zateplení, kde se použijí speciální distanční podložky k jeho uchycení.

 

Použité materiály (žárově lakovaný hliník, nerezové díly a speciální teplotně odolný plast) zaručují pevnost, stálost vzhledu i užitných vlastností.

Balkónové sušáky prádla

Varianta sušáku na zábradlí balkónu je obdobou sušáku na okenní rám. Sušák prádla jednoduše připevníte na zábradlí balkónu dle srozumitelného návodu. K sušákům dodáváme pouze samořezné šrouby pro kotvení do zábradlí. Jiný způsob kotvení např. upevňovací třmeny možno dodat na objednávku. 

 

Použité materiály (žárově lakovaný hliník, nerezové díly a speciální teplotně odolný plast) zaručují pevnost, stálost vzhledu i užitných vlastností.

Okenní sušáky prádla

Rodina je nade vše. Věnujte jí maximum volného času a starosti se sušením prádla přenechte nám…


 

Okenní sušák prádla určený k jednoduché montáži na plastový i dřevěný okenní rám pomocí přiloženého příslušenství, vyniká mimo jiné rychlou montáží dle srozumitelného návodu. Unikátní, EU patentem chráněný fixační systém eliminuje problémy podobných konkurenčních výrobků s prohýbáním okenního rámu při dlouhodobém používání. Originální je rovněž uchycení prádelní šňůry pomocí hliníkových čepů.

 

Vyrábíme okenní sušák pevný, okenní sušák polohovací a okenní sušák se zahrádkou tzv. Dr. Sušák!

 

Díky snadné montáži bez jakéhokoliv vrtaní, zůstává záruka na nová okna i po montáži tohoto výrobku nedotčena!

 

Použité materiály (žárově lakovaný hliník, nerezové díly a speciální teplotně odolný plast) zaručují pevnost, stálost vzhledu i užitných vlastností

Dodáváme produkty Firmy UNIHOLD